Czy można zaplanować płeć dziecka?

planujemy-plec-dziecka-550x350Wraz z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie nauki i technologii, naukowcy znaleźli sposób, aby pomóc ustalić płeć swojego dziecka. Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć badania na temat jak zajść w ciążę z chłopakiem lub dziewczyną. Opisane metody są naukowo uzasadnione. Warto więc spojrzeć na te kilka zdań.

Metoda pierwsza to technika która opiera się na doświadczeniach prowadzonych przez dr Landrum Shettles. Sposób polega na tym, że chromosomy mają dwa rodzaje; X i Y. Plemniki chromosomy Y mają doprowadzić do urodzenia chłopca, podczas gdy X chromosomy są odpowiedzialne za rozwój dziewczynek. Shettles wyjaśnił, że plemniki niosące Y to chromosomy małe, czujne i wystarczająco szybki, aby pokonać plemniki, które noszą chromosomy X w wyścigu do zapłodnienia komórki jajowej. Chromosomy X w spermie, dla porównania, są większe i wolniejsze, ale mogą przetrwać znacznie dłużej i mają grubsze ścianki komórek niż chromosomy Y. Zatem, układ logiczny sposobu Shettles to zapewnienie, że chromosom Y ma osiągnąć jajo najpierw w celu by urodził się chłopiec. Aby tak się stało, pary muszą mieć stosunek w dniu owulacji, aby zwiększyć szanse na poczęcie chłopca lub nieco wcześniej na dziewczynkę.

Owulacja – śledzenie. Owulacja to proces uwalniania jaja z jajnika. Śledzenie jej est to ważna część metody Shettles, ponieważ zależy to od czasu, w którym owulacja odbywa się w organizmie kobiety. Śledzenie owulacji można zrobić na różne sposoby. Owulacja u kobiet waha się indywidualnie, ale normalne cykle miesiączkowe trwają 28 dni. W okolicach półmetku cyklu miesiączkowego, owulacja ma miejsce. To oznacza, że ??owulacja występuje około 14 dni po dniu, w którym rozpoczyna się okres kobiety. Dla tych, których cykl miesiączkowy trwa dłużej niż 31 dni, jednak zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem na temat śledzenia owulacji. Inne metody są realizowane za pomocą sygnałów ciała i zestawów medycznych do wykrywania owulacji.

Jednak najlepszym sposobem, aby zwiększyć szanse poczęcia jest złożenie nasienia jak najbliżej wejścia szyjki macicy. Istnieje wiele pozycji do głębokiej penetracji, których można spróbować by sobie w tym pomóc.

Korzystanie z chińskiego kalendarz? Metoda ta pomoże ustalić najlepszy czas, kiedy warto zajść w ciążę, jeśli chcesz wybrać płeć dziecka. Wskaźnik sukcesu przy użyciu chińskiego kalendarza księżycowego szacuje się na nawet o 90 procent. Wiąże się to z systemem różnych miesięcy i dni, w których należy mieć stosunek do określenia płci dziecka.

Współczesna nauka sprawiła, że nasze życie i wybory są łatwiejsze. Możesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat tego jak zajść w ciążę z dzieckiem o określonej płci, jeśli tylko poszperasz w sieci internetowej. Cały okres ciąży jest to ważny czas dla ciebie i dla zdrowia dziecka. Stawiając na kilka środków ostrożności możesz odczuwać wielką radość i szczęście w tym czasie życia. Więc bądź bezpieczna i ciesz się okresem ciąży bez względu na to jakiej płci dziecko urodzisz. Przecież najważniejsze jest to, by było zdrowe!

Podobne wpisy